Harkov Turu

Gidilecek Yer:Harkov (3)
Tur Süresi:3 Gece - 4 Gün
Tarihler:8,23 EYLUL-6,13,20 EKİM-17 KASIM-1 ARALIK
Fiyat:449 EURO

01. Gün     İSTANBUL – HARKOV

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde 07:30’da hazır bulunuyoruz. Atlas Global Havayolları’nın KK 7851 sefer sayılı uçuşu ile 10.10’da Harkov’a hareket 12.20’de varış  ve şehir turuna katılıyoruz.  Harkov, Ukrayna’nın eski başkenti ve Avrupa’nın  büyük kentlerinden birisi olarak, ekonomi bilim ve kültür merkezi olarak Harkov panoramik şehir turuna, Avrupa'nın en büyük meydanları arasında yer alan Özgürlük Meydanı'nı gezerek başlıyoruz. Burada Uspensky (Meryem Ananın göğe yükselişi) Katedrali ve Pokrovsky Manastırı, Shevchenko ve Gorky Parkları, tarih müzesi, Kharkov Sanat Müzesi, Kharkov Soykırım Müzesi, Puşkin Caddesi ve Sumskaya Caddesi başlıca görülecek yerler arasındadır.

02. Gün     HARKOV

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz  ‘’Öğle Yemekli Savaş Müzesi ve Askeri Karargah’’ turuna katılabilirler. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz, ‘’Harkov Sanat Galerisi ve Uspenski Katedrali’’ turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz Stargorod restoranda akşam yemeğine katılabilirler.

Öğle Yemekli Savaş Müzesi ve Askeri Karargah (40 Euro) Bu turda, en kanlı çarpışmaların meydana geldiği bölge olan askeri karargah gezilir ve ardından savaş müzesine geçilerek  tura devam edilir, bu müzede  savaşın tarihçesi ile tanıştığınızda, kendinizi adeta savaşın ortasında kalmış gibi hissedeceksiniz

Harkov Sanat Galerisi ve Uspenski Katedrali (35 Euro)

Stargorod Restoranda Akşam Yemeği (35  Euro)

03. Gün          HARKOV

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, dileyen misafirlerimiz Öğle Yemekli ATV Safari turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz Ukrayna  Düğün Gecesi turuna katilabilirler.

Öğle Yemekli ATV Safari Turu (45 Euro) Doğada aktif bir gün geçirmek isteyenler için ideal bir tur olan, atv safari turu, şehir  merkezinden 10 km mesafede ormanlık  bir parkurda gerçekleşmektedir.

Ukrayna  Düğün Gecesi Turu (50 Euro - yemekli) Bu tur, lokal bir restorantta,  gala yemeği ve  Ukrayna geleneksel  düğün show programı  eşliğinde geçmektedir. Gruptan gönüllü bir damat seçilir ve show grubundan bir bayan ile sembolik düğünleri yapılır. Bu programda, gelenkesel ukrayna düğününü  yakından tanımış oluyoruz

04. Gün     HARKOV – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltıyoruz ve havalimanına transferimiz sağlanıyor. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları’nın KK 7850 sefer sayılı uçuşu ile 13.20’de  İstanbul’a hareket ediyoruz.  Yerel saat ile 15.40’ta varıyoruz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

İstanbul  – Harkov (HRK) / Harkov (HRK)  – İstanbul  parkurunda Atlas Global Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

Harkov’da toplam 3 gece oda+kahvaltı (BB) konaklama

Alan – Otel – Alan transferleri

Panoramik Dnepropetrovsk şehir turu

Profesyonel rehberlik hizmeti

Havalimanı vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro)

Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri