Paris, Disneyland Turu

Gidilecek Yer:Paris (2) & Disneyland (2)
Tur Süresi:4 Gece - 5 Gün
Tarihler:2,23 AGUSTOS-19 EKİM-9 KASIM
Fiyat:549 EURO

1 Gün   ISTANBUL - PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 07.30’da hazır bulunuyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6033 sefer sayılı uçuşu ile 10.10’da Paris’e hareket ediyoruz. 13.00 ‘de varış bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turuna katılıyoruz.  Yarım günlük panoramik şehir gezisinde Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı, Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre III Köprüsü, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Çeşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais , Petit Palais ,Comedie Francais, parfüm müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transferimiz sağlanıyor. Dileyen misafirlerimiz Romantik Paris turuna katılabilirler.

Romantik Paris Turu Yemeksiz (35 Euro) / Yemekli (65 Euro) Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşıyoruz.

2. Gün  PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman sunuyoruz. Dileyen misafirlerimiz Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz Lido Show turuna katılabilirler.

Paris ikonları ve Seine Nehri Turu (80 Euro) Tam günlük turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünler, saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra, St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni panoramik olarak görüyor ve Lüksemburg Bahçelerini görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra turumuz sona eriyor.

Lido Show (125 Euro) 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler.

3. Gün  PARİS - DİSNEYLAND

Sabah kahvaltısının ardından Disneyland’a transferimiz sağlanıyor. Ardından Disneyland’a transferimiz sağlanıyor. Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor.

4. Gün  DİSNEYLAND

Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı sunuyoruz.

5. Gün   DİSNEYLAND – PARİS – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman sunuyoruz. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transferimiz sağlanıyor. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6034 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.50 ’da İstanbul’a uçuyoruz ve 19.20’de Atatürk Havalimanına varışımız gerçekleşiyor.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Havalimanı Vergileri

Atlas Global Havayolları İle  İstanbul (IST)– Paris – İstanbul(IST) Parkurunda Uçak Bileti, 

Seçilen Kategori Otelde 4 Gece Oda & Kahvaltı Bazında Konaklama,

Alan/Otel/Alan Transferleri,

Panoramik Paris Şehir Turu

Profesyonel Türkçe Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri

Otel Vergileri

Turist Şehir Vergileri

Disneyland Park Ve Walt Disney Stüdyoları 2 Gün Özel Giriş Bileti Dahil!!!

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti, Servis Bedeli (130 Euro),

Zorunlu Sigorta Ücreti (15 Euro)

Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları,

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli (15 TL),

Müze Ve Ören Yerleri Girişleri,

Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)