Miami, Orlando Kurban Bayramı Turu

Gidilecek Yer:Miami (4), Orlando (3)
Tur Süresi:7 Gece - 8 Gün
Tarihler:10 Eylül
Fiyat:1949 Euro

1. Gün: ISTANBUL – MIAMI // 10 Eylül 2016 Cumartesi 
Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 10.30’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK-77 sayılı seferi ile 13.30’da Miami’ye uçuş. Yerel saatle 19.10’da varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman ardından konaklama otelimizde.


2. Gün: MIAMI // 11 Eylül 2016 Pazar 
Otelde alacağımız kahvaltının ardından yarım gün panoramik şehir turu. Panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Miami Beach, Ocean Drive, Art Deco, Brickell Avenue, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin oturdukları ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Küçük Havana yer almaktadır. Dileyen misafirlerimiz Island (Ünlüler Adası) Tekne Turuna katılabilirler.

.
Stars Island (Ünlüler Adası Tekne Turu) : 50-Dolar Hollywood starlarının evlerinin olduğu bu adaya düzenleyeceğimiz tur yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir.


3. Gün: MIAMI //  12 Eylül 2016 Pazar tesi 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz  Key West Turuna katılabilirler.

Key West Turu: 150-Dolar Florida’nın en uç noktası olan Key West şehrine giderken onlarca adayı birbirine bağlayan köprülerden geçerek gideceğiz. 7 millik maraton köprüsünden geçerken manzaraya doyamayacaksınız. Amerika Kıtası’nın Küba’ya en yakın olan şehri olan Key West’de ünlü yazar Ernest Hemingway’in evini, Southern Most Point’i, tarihi binaları göreceğiz ve egzotik ortamın tadını çıkaracağız. -


4. Gün: MIAMI //  13 Eylül 2016 Salı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam günlük Sawgrass Mills Outlet turuna katılabilirler. .

Sawgrass Mills Outlet Turu: 80-Dolar Amerika’nın en büyük outleti olarak bilinen Sawgrass Mills Outlet bir outlet mall olmaktan ziyade bir outlet şehridir. Dünyaca ünlü mağazaları bulabilir ve fabrika satış fiyatlarından alışveriş yapabilirsiniz. Sabahtan aksama kadar bir tam günümüzü burada alışveriş yaparak geçireceğiz. Turumuz esnasında ekstra indirim kitapçıkları siz değerli yolcularımıza dağıtılacaktır.


5. Gün: MIAMI - ORLANDO //  14 Eylül 2016 Çarşamba
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve 3,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Orlando’ya varıyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz , Apple Shop ve Best Buy alışveriş turuna katılabilirler.


Apple Shop ve Best Buy Alışveriş turu: 30- Dolar


6. Gün: ORLANDO // 15 Eylül 2016 Perşembe
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Universal Stüdyoları Turuna katılabilirler.

Universal Stüdyoları Turu: 160-Dolar Dünya’da yalnızca 4 adet bulunan aynı zamanda eğlence parkı olma özelliği olan Universal Stüdyoları turunda, birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Amerikan filmlerinin şekillenmesine olanak tanıyan bu parkta temalara ayrılmış bölümler ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz

7. Gün: ORLANDO //  16 Eylül 2016 Cuma
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Disneyland Magic Kingdom turuna katılabilirler. . Dileyen misafirlerimiz  Sea World turunu tercih edebilirler. 

 Disneyland Magic Kingdom Turu: 160-Dolar  Dünya’nın eğlence denilince akla gelen ilk parkında çocukluğumuzda arkadaşlık ettiğimiz çizgi kahramanlar ile eşsiz bir gün geçirme fırsatı yakalayacağız. Alışveriş, yeme-içme ve eğlence konusunda sınırsızlığa doyacağız. Dünya’nın başka hiçbir yerinde katılamayacağımız eşsiz eğlence aktiviteleri ile kendimizi ödüllendireceğiz

Sea World Turu: 160-DolarSea World, dünyanın en büyük okyanus parklarından biridir. Balinaların, fokların gösterilerini izleyebileceğiniz, birbirinden güzel sualtı canlılarını görebileceğiniz, ışık ve lazer gösterileri ile büyüleneceğiniz bu turda yunuslar ile yüzme imkânı da bulabilirsiniz

8. Gün : ORLANDO – MIAMI - ISTANBUL // 17 Eylül  2016  Cumartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Transferimiz sırasında tüm misafirlerimizin katılım gerçekleştirmesi durumunda Kennedy Space Center’ı ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından özel otobüsümüz ile yaklaşık 4 saat sürecek bir yolculuk ile Miami Havalimanı’na varıyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 21.00’de Türk Hava Yolları’nın TK-78 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varisimiz yerel saat ile 15.55’te olacak. Turumuzun sonu. Bir başka turda görüşmek üzere.

Kennedy Space Center Turu: 150-Dolar ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların, füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. İçerisinde Uzay mekiklerinin hazırlandığı özel hangarı, fırlatma rampalarının ve de Apollo programının aya seyahat etmiş olan bir roketinin fırlatma esnasındaki canlı simülasyonunu kontrol odasından izleyebileceğiniz ve 100 metre uzunluğundaki gerçek Apollo roketini ayrıntılarıyla yakında inceleme fırsatını bulabilirsiniz

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Miami  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
Havalimanı vergileri 
4* Miami otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama,
4* Orlando otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama, 
Miami panoramik yarım gün şehir turu
Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize Ücreti
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu  
Zorunlu Seyahat Sigortası
Kişisel harcamalar
Ekstra turlar