Klasik Yunanistan Turu (Lüks Otobüsler ile)

Gidilecek Yer:Selanik (2) & Atina (2) & Kavala (1) & İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç
Tur Süresi:6 Gece - 7 Gün
Tarihler:12,26 AGUSTOS-9 EYLUL7,28 EKİM-5 KASIM
Fiyat:399 EURO

1. GÜN - CUMA | İSTANBUL - SELANİK
Klasik Yunanistan turu Akşam saat 21.30'de Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, saat 22.00'de Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe önü) ve saat 22:30’da İncirli Ömür Plaza Önünden hareket ile başlıyor. Pasaport işlemleri sonrası Yunanistan’a geçiyoruz. Dedeağaç (Alexandroupoli), Gümülcine (Komotini), İskeçe (Xanthi) ve Kavala üzerinden Selanik’e yolculuk sürecek.

2. GÜN - CUMARTESİ | SELANİK
Sabah erken saatte Selanik’e varış ve şehir turu. Aya Sofya Kilisesi, Osmanlı Hamamı, Osmanlı Cami, Bedesten, Beyaz Kule, Döner Kule, Uluslarası Fuar alanını görüyoruz.

3. GÜN - PAZAR | SELANİK 
Kahvaltı sonrası Halkidiki Yarımadası turuna katılabilirsiniz. Burada denizin ve kumsalın keyfini sürebilir ve sınırsız eğlenceye kendinizi bırakabilirsiniz.

4. GÜN - PAZARTESİ | SELANİK - ATİNA 
Kahvaltı sonrası Atina’ya (Athina) hareket ediyoruz. Akşam düzenlenecek taverna şovuna 60 Euro karşılığı katılabilirsiniz.

5. GÜN - SALI | ATİNA
Kahvaltı sonrası Acropolis, Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma ve Omonia Meydanları, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou Bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi Üniversitesi gibi yerler görülecek.

6. GÜN - ÇARŞAMBA | ATİNA - KAVALA
Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7. GÜN - PERŞEMBE | KAVALA - İSKEÇE - GÜMÜLCİNE - DEDEAĞAÇ - İSTANBUL
Kahvaltı sonrası İşkeçe (Xanthi), Gümülcine (Komotini) şehirlerin de mola vererek yakından görme şansı buluyoruz, Alexandropouli üzerinden İpsala Sınır Kapısı’na doğru hareket ediyoruz. Yunanistan’da free shop’ta alışveriş yaparak Türkiye’ye giriş yapıyoruz. İstanbul’a varıyoruz ve gezimiz sona eriyor.


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
Lüks Araçlarla Ulaşım, konaklama, Selanik, Atina, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç Şehir Turları, rehberlik.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
Yurt Dışı Çıkış Fonu, Vize Ücreti (130 Euro),Ekstra Turlar, Kişisel Harcamalar, Seyahat Sigortası (15 Euro), bahşişler.