Nice, Milano Kurban Bayramı Turu

Gidilecek Yer:Nice(2) & Milano(2)
Tur Süresi:4 Gece - 5 Gün
Tarihler:12-16 EYLUL 2016
Fiyat:575 EURO

1. GÜN: İSTANBUL –NICE

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 2 saat önce buluşuyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Pegasus Havayolları’nın PC 441 sayılı tarifeli seferi ile 10.00’da Nice uçuyoruz. Varışın ardından yapılacak şehir turumuz ünlü yürüyüş caddesi Promenade des Anglais ile başlıyor. Daha sonra Nice Limanı, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecek yerler arasındadır.

2. GÜN: NICE  (St. Paul, Cannes & Monaco, Monte Carlo)

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz  St Paul ve Cannes akşam ise Monaco & Monte Carlo turuna katılabilirler.

St Paul ve Cannes ( 60 Euro)

Gündüz gerçekleşecek StPaul ve Cannes turumuzda Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek St. Paul de Vence tarihi şehrine varılacaktır. Kayalar üzerinde hâkim bir tepede bulunan bu antik kent birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkânları ile bu şirin kasaba beğeninizi kazanacaktır. Daha sonra Cannes’a varacak otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı, Croisette gibi bölgeleri görüp Cannes’da serbest zaman bırakılacaktır. La Croisette’in üzerindeki çok lüks markalar ve bir arka paralelindeki Rue d’Antibes caddesindeki mağazalara gidebilir, deniz kenarındaki meşhurlar kafe ve restoranlarından herhangi birisinde oturup uluslararası tanınmış bir sanatçı veya bir artiste rastlayabilirsiniz.

Monte Carlo ( 40 Euro )

Özel otobüsümüz ile otelimizden hareketle Avrupa’nın göbeğinde krallıkla yönetilen minicik ülke Monaco’ya varıyoruz. Burada panoramik bir şehir turu yapıp ardından kumarhaneleriyle ünlü rüya kent Monte Carlo’ya geçiliyor.

3. GÜN: NICE – MILANO

Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya transfer ve varışta yapılacak panoramik şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır.

4. GÜN: MILANO (Como & Lugano)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman sunuyoruz. Dileyen misafirlerimiz Como & Lugano Gölü Turu yapılacaktır.

Como & Lugano Gölü Turu  ( 60 Euro)

Geceleme otelinizde. İtalya'nın kuzeyinde bulunan ve 3. büyük gölü olan Como Gölü’nün insanı büyüleyen manzarası eşliğinde gezerken, bir yandan gölün kıyısında ünlü isimlerin malikânelerini görüyoruz. Ardından İsviçre’ye geçerek Lugano Gölü’ne gidiyoruz. Burada muhteşem manzaranın keyfini çıkarıyor; saat ve çikolata satan dükkânlardan alışveriş yapma fırsatı buluyoruz.

5.GÜN MILANO – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saatte Milano Havalimanı’na transferimiz sağlanıyor. Pegasus Havayolları’nın PC 722 sayılı tarifeli seferi ile 11.20’de İstanbul uçuyoruz.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Pegasus HY Özel Seferi ile olmak üzere İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} –  Nice – Milano İstanbul dış hatlar, gidiş/dönüş uçak bileti

Havalimanı vergileri ve yer hizmetleriHavaalanı – Otel  - Havaalanı gidiş/dönüş transferi

Tur programında belirtilen şehirlerarası transferler

Belirtilen kategori otellerde 4 gece oda/continental kahvaltı konaklama

Milano, Nice Panoramik şehir turu

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Otele ödenen şehir konaklama vergileri 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SEVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve Hizmet Bedeli

Kişisel Harcamalar

Yurtdışı çıkış fonu bedeli

Ekstra turlar

Seyahat Sağlık sigortası

Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler

Tüm Müze ve Ören yeri girişleri