Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

Yıldız:5
Konsept:
Yer:Antalya
Konum:Antalya/Side/Kızılağaç
Diğer bilgi:Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa
Çocuk indirimi:0-13 Yaş Ücretsiz

Otel Açıklaması

Sunmelia Beach en iyi Side otelleri arasında sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için yerini almıştır. Side, Kızılağaç’ta bulunan otel, Antalya havalimanına 70 km, Antalya merkeze 80 km ve Manavgat’a 10 km uzaklıktadır. 4-12 yaş arası mini club, lunapark ve animasyon hizmeti bulunan otelde çocuklarınızda sizin kadar rahat edecek.

70 bin metrekare alana kurulu olan Sunmelia Beach Resort’te 399 normal oda,57 tane iki banyolu aile odası ve 15 adet süit odası ile birlikte toplamda 471 oda bulunmaktadır. Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa bünyesinde açık yüzme havuzu, kaydıraklı havuz, relax havuz, çocuk havuzu, lunapark, wellness ve spa merkezi, Türk hamamı, sauna, fitness center, mavi bayraklı plaj, animasyon, disko, 2 adet tenis kortu bulunmaktadır.

Denize sıfır olarak konumlanan Sunmelia Beach Resort Hotel Spa'ya ait kumdan oluşan özel bir plaj, 160 metrekarelik kapalı bir havuz ve 4 farklı boyutta açık havuz da bulunmaktadır. Sunmelia Beach Resort Hotel'de çocuklar için eğlence yuvası olan özel kaydıraklı çocuk havuzları da oteli benzersiz kılmıştır.