Nashira Resort Hotel & Aqua Spa

Yıldız:5
Konsept:
Yer:Antalya
Konum:Antalya/Side/Titreyengöl
Diğer bilgi:Nashira Resort Hotel & Aqua Spa
Çocuk indirimi:0-12 Yaş Ücretsiz

Otel Açıklaması

Nashira Resort Antalya’nın en çok tercih edilen tatil merkezlerinden birisidir. Selçuklu Saray mimarisi tarzı ile turistlerin dikkatini çeken tesis her yıl farklı ülkelerden ziyaretçilerine ev sahipliği yapar. Denize sıfır olan otelin özel plajı ve herşey dahil konsepti ile özel sunumları gerçekleştirerek size eşsiz bir deneyim sunar. Nashira Hotel doğası ile oldukça özel bir alanda bulunmaktadır. 121 özel kuş çeşidinin uğradığı noktalardan birisi ve karetta karettaların yumurtlama alanlarıdır. Çevresindeki ormanlık konseptiyle çeşitli bitki ve canlı türlerini görebilirsiniz. Nashira Resort Hotel & Aqua Spa odalarının çoğu deniz, havuz ve bazıları da göl, nehir ve orman manzaralıdır.  Türk ve Dünya mutfağından öne çıkan lezzetler ile bugüne kadar belki de hiç tatmadığınız lezzetleri yakalayacaksınız. Doğa ile iç içe olan Side'de yer alan Nashira Resort Hotel her güzelliği hak eden konuklarına eğlenceli ve huzurlu bir tatil sunmayı amaçlar.

Nashira Resort Hotel & Aqua Spa birbirinden farklı konsept tarzıyla misafirlerini sadece bir tatil sunmaktan öte otelin ruhunu misafirlere iyi bir şekilde geçirebilen bir oteldir. Selçuklu mimarisi tarzında yapıları, çevreye ve doğaya olan saygısıyla misafirlerin taktirini kazanmıştır.

Nashira Otel Manavgat’a 5 km, Manavgat şelalesine 6 km, Side’ye 9km uzaklıkta yer alıp Side de Side antik kentini ve  anfi tiyatrosunu müzesini, Apollon Tapınağını ve Dünyada ilk Güneş saatini görme şansını yakalayabilirsiniz. Nashira Resort Hotel & Aqua Spa ile tatil keyfini yaşayın.