Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Yıldız:5
Konsept:
Yer:Antalya
Konum:Antalya / Kemer / Beldibi
Diğer bilgi:Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa
Çocuk indirimi: (0-11,99) Yaş Ücretsiz (0-6,99) Yaş Ücretsiz 1.Çocuk 0-11,99 Ücretsiz - 2.Çocuk 0-6,99 Ücretsiz

Otel Açıklaması

Beyaz ve mavinin mükemmel dokunuşunu hissedeceksiniz. Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA en iyi seçimleri ile sizi canlandıracak. Antalya, Kemer otellerinden olan Crystal Nirvana, Toros dağlarının eteklerinde ağırlamaktadır misafirlerini.

Nirvana Lagoon Antalya’ya 29 km. Kemer’e 20 km, havaalanına 50 km uzaklıkta olup, denize sıfır konumdadır. Kendine ait 900 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve biri VIP olmak üzere 3 adet iskelesi mevcuttur.

"Privileged Life” konseptinde en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA, orman havası ve Akdeniz ikliminin en güzel dokunuşları ile büyüler sizi. “Maksimum Mutluluk” ilkesini benimseyen bir otellin size ne kadar mükemmel bir hizmet vereceğini düşünsenize.

Dilediğiniz her şeyin olacağı, huzurlu bir gün tatil planlayıp geçireceğinizi ve her sezonun en iyilerinden olan bu otelde kendiniz için konforlu bir oda ayrıldığını. İşte size bunun için bu sezonun en iyilerinden olan Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA’yı tavsiye ediyoruz.

Ultimate Her Şey Dahil sistemi ile konuklarına her zaman mükemmel olanı veren otelde, sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe sunulurken gün içerisinde de aperatif servisleri ve içecek servisleri aralıksız devam etmektedir. Kusursuzu yakalamak ve