The Big 5 Show

Gidilecek Yer:Dubai
Fuar Konusu: Uluslararasi Insaat ve Yapi malzemeleri Fuari
Tarihler:21~24 Kasım 2016
Fiyat:1195 €
Açıklama:300 €

BIG 5 FUAR PROGRAMI 21-25 KASIM 2016

 

1.GÜN: 20-21 KASIM             KONYA-ISTANBUL-DUBAI

Saat 19:00 da Konya Havalimanında buluşma 20:00 İstanbul uçağı ile hareket. 21:30 varışın ardından pasaport ve gumruk kontrollerı. 00:40 Dubai uçağına hareket. Yerel saat 07:10 Dubai e varış. Alanda bekleyen rehberimiz eşliğinde alacağımız kahvaltının ardından otele transfer ve rehberimizin belirlemiş oldugu saatte buluşma ve Dubai sehır turu. Gorulecek yerler arasında Burj Khalife, Palmiye Adası, Mall Of Dubai, Burj Al Arab, Jumeirah Plajı Emirates Towers  akabinde otele transfer ve geceleme otelde.

 

2.GÜN: 22 KASIM                  DUBAI

Sabah saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından fuar alanına transfer ve fuar ziyaretleri. Fuarın bitişine müteakip otele transfer ve geceleme otelde.

 

3.GÜN: 23 KASIM                  DUBAI

Sabah saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından alış veriş için otelden hareket. Saat 15:00 otelde buluşma ve safari için özel araçların otelden alması. Safari turunda 4x4 araclar ıle colde unutulmaz anlar yasayabılırsınız. Ayrıca deve cıftlıklerı zıyaret edılecek ve colde kurulan bedevi  kamplarında acık bufe aksam yemegınden sonar tekrar otele transfer olunacaktır. 

 

4.GÜN: 24 KASIM                  DUBAI

Sabah saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman ve isteyenler için Dubai’nin en büyük camilerinden olan Jumeriah cami ziyareti ve baharatçılar çarşısı ziyaret edilecektir. Aksam için otelden Tekne turuna hareket. Dubai nin muhtesem manzarası eslıgınde yemeklı tekne turuna baslıyoruz. Yaklasık olarak 3 saat surecek olan tekne turundan sonar otele transfer ve geceleme otelde.

 

 

5.GÜN: 25 KASIM                  DUBAI – ISTANBUL – KONYA

Sabah otelimizde otelden c/out işlemleri. 05:30 de havalimanına transfer ve pasaport gümrük işlemleri. 08:40 de THY uçağı ile İstanbul a hareket ve varışın ardından iç hatlar teminaline geçiş ve Konya ya hareket turumuzun sonu.